صفحه اصلیساخت آپارتمانساخت ویلاپروژه هازمینبــازسازی مهنــــدسیطراحـــی و معمـــاریفروشگاه دکوراسیون داخلیفناوری های نویندرخواست همکاریآرشیو تصاویرآرشیو مقالاتثبت سفارشارتباط با مامعرفی

شرکت ساختمانی در رشت

تلگرام اینستاگرام
خانه | ثبت سفارش آنلاین | قوانین و مقررات | ثبت شکایات

طراحی اتاق کودک در رشت

صفحه اصلی / معرفی

معرفی

همانطور که می دانیم عمر ساختمان در کشور ما نسبت به سطح جهانی در رتبه بسیار پایین قرار دارد . علی رغم اینکه می توان این مشکل را به کیفیت کالا ها ربط داد، نباید از کیفیت ساخت چشم پوشی کرد  مجموعه ساختمانی ماحی با بهره گیری از دانش روز و پرسنل با تجربه و با بیش از 1300 پروژه در بخش های ساخت ، بازسازی، فروشگاه ، طراحی و فناوری به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد.

وقتی خانه ای توسط ماحی می سازید ، شما در تمامی مراحل ساخت حضور دارید. از انتخاب پلان که نیاز های شما و خانواده را در بر می گیرد تا انتخاب رنگ سنگ یا آجرنمای ساختمان. در نتیجه شما در خانه مطلوب خودتان زندگی خواهید کرد . شما در خانه های ماحی کیفیت و قیمت واقعی را در کنار یکدیگر لمس می کنید. در خانه های ما آخرین تکنولوژی روز و کالاهای مورد نیاز را با توجه به مبلغ سرمایه گذاری خود پیدا خواهید نمود.

بخش های مجموعه در یک نگاه:

ساخت آپارتمان

ساخت ویلا

بازسازی

فروشگاه

طراحی

فناوری

مشتریان گرامی می توانند جهت برقرارری جلسات مشاوره از طریق بخش ثبت سفارش اقدام به ثبت درخواست نمایند و یا با شماره 33265355-013 تماس حاصل فرمایند.

آرشیو گالری تصاویر

شرکت ساختمانی در رشت