صفحه اصلیساخت آپارتمانساخت ویلاپروژه هازمینبــازسازی مهنــــدسیطراحـــی و معمـــاریفروشگاه دکوراسیون داخلیفناوری های نویندرخواست همکاریآرشیو تصاویرآرشیو مقالاتثبت سفارشارتباط با مامعرفی

شرکت ساختمانی در رشت

تلگرام اینستاگرام
خانه

طراحی اتاق کودک در رشت

تاریخچه کناف و آشنایی با آن

کناف در واقع نام خانواده موسس آن با فعالیت هایی در سطح بین المللی و ویژگی های ممتاز می باشد.

این شرکت علاوه بر اینکه بسیار گسترده می باشد ، یک موسسه خانوادگی اصیل بوده که این امر باعث رشد چشمگیر آن شده است ، ویژگی های این شرکت سرعت در تصمیم گیری ، نوآوری در صنعت ساختمان ، سرمایه گذاری های پیوسته و حمایت از ایده های کارکنان می باشد که باعث تمایز آن از سایرین شده است.

این شرکت توسط کناف آلمان در سال 1932 بنیانگذاری شده و هم اکنون با هماهنگی سایر اعضای خانواده کناف رهبری می شود. شروع به کار این شرکت در منطقه سارلند در کشور آلمان بوده که با توسعه و تنوع بخشیدن به این تولیدات در سطح بین المللی فعالیت دارد.

کناف ایران

زمینه های فعالیت شرکت کناف:

1-عایق های صوتی و حرارتی

2-سیستم ها و مصالحی که بر مبنای ماده معدنی گچ تولید می شوند.

3-مصالح ساختمانی بر پایه گچ و سیمان

4-استخراج سنگ آهک و تولید مصالح با آن 

5-تجهیزات و ماشین آلات تولید کننده مصالح فوق

در دفاتر و کارخانه های این شرکت در سراسر جهان بیش از 18000 نفر فعالیت دارند که تلاش همگی آن ها برای هدفی مشترک که آن حصول موفقیت شرکت و در  نتیجه ایجاد امنیت اقتصادی و توسعه حرفه ای برای خود است ، این شرکت معمولا واحد های صنعتی خود را در مناطقی تاسیس می کند که مواد اولیه فراوان و بازار مصرف مناسب برای تولیدات را دارند و بر این اساس واحد های متعدد تولیدی این گروه در شرق اروپا و نقاط مختلف آسیا در حال احداث می باشد که نتیجه آن ایجاد اشتغال و تولید مواد و مصالح با کیفیت برای بر آورده کردن نیازهای این جوامع است.

کناف در ایران:

شرکت کناف ایران در سال 1355 که به نام شرکت وال بورد ایران بود که هدف آن تولید 6 میلیون متر پنل گچی بود که توسط بخش خصوصی تاسیس گردید.

انواع کناف ایران

راه اندازی این شرکت در زمان انقلاب اسلامی متوقف شد تا آنکه در سال 1359 تحت پوشش سازمان صنایع ملی قرار گرفت و نهایتا در سال 1360 نام آن به روکش گچ ایران تغییر پیدا کرد ، بانک مسکن در سال 1365 قسمت اعظم سهام این شرکت را خریداری کرده و این شرکت در سال 1369 به تولید رسید اما چون به تکنولوژی مناسب دسترسی نداشت محصولات آن از کیفیت خوب برخوردار نبود تا آنکه در سال 1374 سهام متعلق به بانک مسکن به شرکت کناف آلمان واگذار شد و نام آن به کناف ایران تغییر یافت ، این شرکت هم اکنون با مالکیت کناف آلمان مشغول به فعالیت در ایران می باشد.

مجموعه ساختمانی ماحی به دلیل اهمیت بالایی که برای کیفیت محصولات و خدمات خود قائل است در بخش کناف و کارهای مربوط به کناف از بهترین جنس ها در ایران (کناف ایران) استفاده می نماید.

آرشیو گالری تصاویر

شرکت ساختمانی در رشت