صفحه اصلیساخت آپارتمانساخت ویلاپروژه هازمینبــازسازی مهنــــدسیطراحـــی و معمـــاریفروشگاه دکوراسیون داخلیفناوری های نویندرخواست همکاریآرشیو تصاویرآرشیو مقالاتثبت سفارشارتباط با مامعرفی

شرکت ساختمانی در رشت

تلگرام اینستاگرام
خانه | ثبت سفارش آنلاین | قوانین و مقررات | ثبت شکایات

طراحی اتاق کودک در رشت

هزینه ساخت ویلا در شمال

سبک ویلا را عناصر استفاده شده در آن تعیین می کند. بنابراین از ابتدای ساخت ویلا مهم است بدانید چه سبکی را می پسندید زیرا در این صورت می توانید مصالح مناسب را راحت تر تشخیص دهید و برای خرید آن اقدام کنید. به عنوان مثال ویلایی با سبک کلاسیک دارای نمای آجری و درها و کفپوش چوبی است.

هزینه ساخت ویلا در شمال

آب و هوای منطقه ای که قصد ساخت ویلا در آن را دارید نقش مهمی در نوع مصالح مورد نیاز ویلا دارد. به عنوان مثال در منطقه شمال ایران که بارانی است، سقف شیروانی و عایق بندی بام از جمله موارد حیاتی می باشد.

یکی از دغدغه های اکثر افرادی که قصد ساخت ویلا در شمال را دارند ، آشنا نبودن به محیط و نداشتن اطلاعات کافی در مورد ساخت و ساز در شمال می باشد.

مشکل اصلی این افراد طرح ساخت و نمای کار مربوط به منطقه مورد مورد نظر و همچنین نظارت کار از ابتدا تا پایان کار می باشد و همچنین اطلاع نداشتن از نوع مصالح، درب، کابینت، نمای ساختمان، طرح داخلی و رنگ بندی مورد نیاز می باشد.

مجموعه ساختمانی ماحی این امکان را در اختیار مشتریان خود قرار داده تا بتوانند از مشاوره مهندسین مجموعه جهت انتخاب طرح مناسب با بودجه خود استفاده کنند.

هزینه ساخت ویلا در شمال

کارشناسان مجموعه ساختمانی ماحی با مراجعه به محل مورد نظر مشتری میزان هزینه و زمان تقریبی اجرای پروژه را محاسبه می کنند و تصمیم گیری را برای مشتری آسانتر می کنند.

مجموعه ساختمانی ماحی با کادری مجرب از مهندسین سازه، معماری، برق، مکانیک، و با بیش از 15 سال سابقه طراحی و اجرا در کلیه فضاهای مسکونی، اداری، تجاری، رفاهی-خدماتی، ورزشی و... آمادگی ارائه خدمات زیر را دارد.

طراحی و اجرای آپارتمان

طراحی و اجرای ویلا

بازسازی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

ارائه زمین آماده ساخت

مقاوم سازی ابنیه

طراحی و اجرای فضای سبز و بام سبز

شهرک سازی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساخت ویلا در گیلان کلیک کنید

 

 

 
 
آرشیو گالری تصاویر

شرکت ساختمانی در رشت