صفحه اصلیساخت آپارتمانساخت ویلاپروژه هازمینبــازسازی مهنــــدسیطراحـــی و معمـــاریفروشگاه دکوراسیون داخلیفناوری های نویندرخواست همکاریآرشیو تصاویرآرشیو مقالاتثبت سفارشارتباط با مامعرفی

شرکت ساختمانی در رشت

تلگرام اینستاگرام
خانه | ثبت سفارش آنلاین | قوانین و مقررات | ثبت شکایات

طراحی اتاق کودک در رشت

ساخت ویلا در شمال

وقتی صحبت به ساخت ویلا و آپارتمان در شمال می رسد، در تبلیغات موجود با قیمت های غیر واقعی و پایین مواجه می شوید که فقط جنبه تبلیغاتی دارند و واقعیت ماجرا به گونه ای دیگر است.

چگونه ممکن است؟! آیا واقعا ساخت ویلا اینقدر ارزان است؟!

کارشناسان مجموعه ساختمانی ماحی به شما می گویند چه اتفاقی افتاده است.

در واقع این یک روش بازاریابی معمول برای جلب نظر مشتری در برخی از شرکت ها است که پس از مراجعه مشتری به شرکت، با هدف بالا بردن سود پروژه برای شرکت به ارائه آپشنها و روش های دیگر می پردازند چون ساخت ویلا در شمال با استانداردهای روز با قیمت تبلیغ شده غیرممکن خواهد بود.

ساخت ویلا در شمال

به طور مثال: 

ادعای عدم موجودی متریال های انتخاب شده برای ساخت ویلای شما و اضافه کردن مبالغ دیگر برای متریال جدید.

با پیشرفت صنعت دیجیتال مارکتینگ و راه های کسب درآمد از تبلیغات صفحات مجازی، متاسفانه این روش تبلیغ در بازار عرضه و تقاضا اختلال ایجاد می کند و باعث بی اعتمادی مشتریان به شرکت های معتبر می شود که راه حل مناسبی برای آن وجود ندارد.

در این شرایط چه باید کرد؟! چگونه به نتایج درست در برآورد هزینه ساخت ویلا برسیم؟!

اگر قصد ساخت ویلا در شمال کشور را دارید میتوانید با توضیحاتی که کارشناسان مجموعه ساختمانی ماحی در زیر برای شما جمع آوری کرده اند به نتایج درست برسید.

1-قیمت زمین در شمال کشور

قیمت زمین در شمال کشور با توجه به عوامل مختلفی از جمله امکانات، منظره، دسترسی ها، موقعیت زمین، میزان ویلاسازی و... در آن محل متغیر است. در نتیجه هزینه باتوجه به منطقه مورد نظر متفاوت است.

2- هزینه ساخت ویلا در مرحله اجرای بنا

هرچه کیفیت ساخت پایین تر باشد و از مصالح ارزانتری استفاده شود، عمر سازه کمتر و با توجه به آب و هوای شمال و رطوبت، بنا نیازمند بازسازی اساسی و حتی تخریب می باشد.

ساخت یک ویلای استاندارد در شمال کشور با برآورد امروز با مبلغی کمتر از 1.750.000 تومان به ازای هر متر مربع غیر ممکن می باشد. این مبلغ حتی میتواند تا 2 الی 3 برابر با توجه به نیازها و مقدار لوکس بودن اجناس و نازک کاری ها افزایش پیدا کند اما نباید از آن حداقل کمتر باشد.

ساخت ویلا در شمال

مورد دیگری که باید در نظر بگیرید هزینه های پنهان از جمله:

1- هزینه انشعابات آب، برق، گاز

2-هزینه اخذ سند یا دریافت پایان کار

3- سایر موارد

میتوانید جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه ساختمانی ماحی تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس 34952-013

صفحات مرتبط

بخشی از پروژه های مجموعه ساختمانی ماحی

ساخت ویلا در گیلان

هزینه ساخت ویلا در شمال

 

 

 

 

 

 
آرشیو گالری تصاویر

شرکت ساختمانی در رشت