صفحه اصلیساخت آپارتمانساخت ویلاپروژه هازمینبــازسازی مهنــــدسیطراحـــی و معمـــاریفروشگاه دکوراسیون داخلیفناوری های نویندرخواست همکاریآرشیو تصاویرآرشیو مقالاتثبت سفارشارتباط با مامعرفی

شرکت ساختمانی در رشت

تلگرام اینستاگرام
خانه | ثبت سفارش آنلاین | قوانین و مقررات | ثبت شکایات

طراحی اتاق کودک در رشت

ساخت و ساز

با توجه به سرعت رشد اطلاعات و تغییرات در شیوه ساخت و ظهور مصالح جدید در بازار پر تلاطم ساختمان ، نیاز مردم نسبت به شرکت های ساختمانی در حال گسترش است ، مجموعه ساختمانی ماحی به عنوان یک شرکت چند منظوره (که می توانید در بخش معرفی با ما بیشتر آشنا شوید) توانسته است جایگاه خود را به عنوان مرجع جامع ساختمان تثبیت نماید و در این راستا گواهینامه های iso 9001 ، iso 14001 و iso 18001 را به مجموعه افتخارات خود اضافه نماید. جهت آشنایی شما مشتریان گرامی مراحل کلی اجرا به صورت اجمالی به حضورتان تقدیم می گردد. امیدواریم بتوانیم در راستای تحقق ایده ها ،آرزوها و درخواست های شما گرامیان نقش موثری را ایفا کنیم.


مقالات مرتبطگالری تصاویر
 • بازدید و انعقاد قرارداد

  بازدید و انعقاد قرارداد

  با درخواست مشتری ، قبل از هرگونه اقدام ، از ملک مورد نظر بازدید به عمل می آید و پس از بررسی های اولیه و انتخاب آپشن ها توسط مشتری ،قرارداد فیمابین منعقد می گردد.

  بازدید و انعقاد قرارداد
 • تهیه زمین

  تهیه زمین

   این خدمات برای افرادی مورد استفاده قرار می گیرد که جهت ساخت ملک یه دنبال زمین می گردند. شرکت توانایی ارائه زمین های ارزشمند با شرایط جغرافیایی و مالی متنوع در سرتاسر استان را دارا می باشد که با توجه به درخواست مشتری آن را معرفی می نماید.

  تهیه زمین
 • تهیه نقشه

  تهیه نقشه های معماری ، تأسیسات ، برق و مکانیک

  از مهمترین مراحل اجرای ساختمان ، تهیه نقشه ها و پلان ها براساس واقعیت و با در نظر گرفتن کلیه شرایط محیطی ،استانداردهای روز و علایق مشتری می باشد. دوری از پلان های کلیشه ای و استفاده از  آرشیو جامع برای متراژهای مختلف و همینطور سفارش سازی به همراه مدلینگ کلیه فضاها و ارایه پروژه به صورت سه بعدی  قبل از اجرا ، از خدمات ویژه این مجموعه به شمار می آید.

  تهیه نقشه های معماری ، تأسیسات ، برق و مکانیک
 • مراجعه به شهرداری یا سایر مراجع

  مراجعه به شهرداری

  ارتباط با مراجع ذیصلاح و اشراف بر قوانین و آیین نامه ها ،شناخت راه های افزایش بهره وری از فضا و متراژبدون تخطی از قوانین می تواند ایده آل ترین شرایط را برای مشتری فراهم آورد.

  مراجعه به شهرداری
 • تخریب و گودبرداری

  تخریب و گودبرداری

  تخریب و گودبرداری ایمن و فنی به عنوان اولین مرحله از اجرای پروژه نویدبخش اجرای یک پروژه موفق خواهد بود.تجهیز کارگاه ،اجرای اصول ایمنی و سازه های نگهبان امنیت را برای پرسنل و سایر مردم به ارمغان می آورد.

  تخریب و گودبرداری
 • فونداسیون

  آرماتور بندی و بتن ریزی فونداسیون

  استفاده از مصالح استاندارد شامل آجر،سیمان،شن و ماسه، میله گرد و بتن در پی هر سازه ای ، جزء مهمترین و حیاتی ترین بخش های یک ساختمان می باشد.همانطور که از نام آن پیداست ، فونداسیون ، شالوده بنای شماست و هیچگاه قابل اصلاح و تغییر نمی باشد.

  آرماتور بندی و بتن ریزی فونداسیون
 • قالب بندی و بتن ریزی ستون

  قالب بندی و بتن ریزی ستون ها (سازه بتنی)

  درصورت اجرای سازه به صورت بتنی پس از قالب بندی صحیح ، بتن ریزی در شرایط مناسب زمانی و جوی صورت می پذیرد.

  قالب بندی و بتن ریزی ستون ها (سازه بتنی)
 • اجرای سازه فلزی

  اجرای سازه فلزی

  در این مرحله در صورت اجرای سازه به صورت فلزی ،تیرها و ستون ها کلاف شده و برروی پی نصب می گردند و دیگر برای ستون ها بتن ریزی در کار نیست.

  اجرای سازه فلزی
 • قالب بندی و بتن ریزی سقف ها

  قالب و بتن ریزی سقف ها

  جزئیات قالب بندی در سازه های فلزی و بتنی نکات مشابه و متفاوت دارد. یکی از تفاوت های آن در مدت زمان اجراست که در حالت بتنی با تأخیر بیشتری صورت می گیرد.

  قالب و بتن ریزی سقف ها
 • سربندی

  سربندی

  در مناطق معتدل و بارانی ، این بخش اهمیت بسزایی در پیشرفت روند کار دارد. گاه هنر معماری در سربندی برای افراد خوش ذوق که به دنبال تفاوت هستند یکی از جذابیت های ساختمان می باشد

  سربندی
 • تیغه چینی و گچ و خاک

  تیغه چینی و گچ و خاک

  اولین مرحله ایجاد فرم فضای داخلی و خارجی تیغه چینی می باشد.با رعایت اصول ایمنی و در نظرگرفتن طراحی سه بعدی بیشترین امنیت و بیشترین استفاده از فضا در این مرحله قابل تعریف است.استفاده از وال پست و در نظر گرفتن ابعاد دیوار به عنوان یکی از اصول ایمنی در دیوار چینی تلقی می شود.

  تیغه چینی و گچ و خاک
 • اجرای تاسیسات

  اجرای تأسیسات

  اجرای صحیح لوله کشی برق و آب و در چند مرحله بعد گاز ،علاوه بر صرفه جویی درمصرف لوازم مصرفی به بهینه بودن ساختمان شما در مصرف انرژی در هنگام بهره برداری کمک شایانی می نماید. اجرای لوله گذاری مدرن و امن جزء مواردی است که نمی توان به راحتی از آن عبور کرد.

  اجرای تأسیسات
 • آهنگری

  عملیات آهنگری و جوشکاری

  استفاده از آهن آلات مناسب با استفاده از جوش های استاندارد و اندازه های دقیق در تمامی بخش ها مانند درب، پنجره ، بام ، اتصالات درگاه ،جداکننده ها و نگهدارنده ها از عوامل ایجاد زیبایی و امنیت به شمار می آید.

  عملیات آهنگری و جوشکاری
 • پایان کار سفت کاری

  دریافت پایان کار سفت کاری

  مدارک لازم به مراجع ذیصلاح ارائه شده و نوبت بازدید اخذ میگردد.  پس از بازدید از منطقه توسط مأمور بازدید و کنترل ، در صورت درست بودن عملیات ساختمانی گواهی پایان سفت کاری داده می شود.

  دریافت پایان کار سفت کاری
 • عایقکاری

  عایقکاری

  عایق نقش بسیار مهمی در عمر مفید ساختمان دارد. گرم نگه داشتن ساختمان در فصل زمستان و خنک نگه داشتن آن در فصل تابستان از نتایج کاربرد آن می باشد. به کمک عایق کاری درست میتوان در زمستان 5 درجه گرمتر و تابستان 10 درجه خانه را خنک تر نگه داشت.علاوه بر این میبایست در هر مرحله ، عایق کاری مخصوص آن مرحله را انجام دهیم. مثل عایق صدا، رطوبت ،گرمایش ،سرمایش و آنچه که نیاز به محافظت دارد.

  عایقکاری
 • اجرای نما

  اجرای نما

  نمای ساختمان اولین المان بصری یک بنا است. که در بالا بردن شخصیت ساختمان نقش بسزایی دارد. یک طراحی جذاب و گیرا نشان از احترام گذاشتن به مخاطب دارد.
  طراحی نما در مراحل اولیه انجام شده و بستر برای تمام فعالیت های تاسیساتی و امکانات آینده لحاظ می شود و تمهیداتی در نظر گرفته می شود، به طوری که لطمه ای به زیبایی بنا حتی در آینده زده نشود.

  اجرای نما
 • آسانسور

  آسانسور

  سعی بر آن است که در طراحی آسانسورها ، کارکرد ، زیبایی ، ایمنی و راحتی بالا تری  را نسبت به شاخصه های استاندارد در نظر گرفته و با استفاده از تکنولوژی روز در این مسیر گام برداشته شود.

  آسانسور
 • اخذ انشعابات

  اخذ انشعابات

  برای اخذ انشعابات (آب ،برق، گازو آتش نشانی ) میبایست مراحل قانونی که از جمله ارائه درخواست به واحد برنامه ریزی، واریز هزینه انشعاب و گرفتن نامه برای ارائه به شرکت مربوطه را با اتکا بر تجاربی که به دست آوردیم سریع تر انجام داده و زمان انجام پروژه را کوتاه تر می کند.

  اخذ انشعابات
 • نازک کاری

  نازک کاری

   پوشش نهایی که بر روی ساختار زیرین ساختمان و روکشی که در داخل ساختمان برابر چشم بیننده قرار می گیرد نازک کاری گفته می شود. تمامی مراحل(کاشی کاری ، سرامیک ، گچ کاری، نصب درب ها ، پنجره ها ، دکور ، کمد ، کابینت ، کاغذ ، پارکت و...) با توجه به سلیقه مشتری و با راهنمایی ها و رده بندی متنوع  نسبت به وسع مشتری می باشد.در این خصوص این مجموعه کلیه کالاهای مورد مصرفی در صنعت ساختمان را به صورت رده بندی کیفیت های خوب، عالی و لوکس ارائه می دهد.

  نازک کاری
 • اجرای مشاعات و محوطه سازی

  اجرای مشاعات و محوطه سازی

  که شامل مراحل(سنگ پله ، نرده،... سنگ حیاط ،موزائیک، درب ها و...) و همینطور محوطه سازی برای ویلا ها از جمله وسایل بازی کودک ، فضای سبز و..  می باشد را باب میل مشتری ارائه می دهیم.

  اجرای مشاعات و محوطه سازی
 • نصب تجهیزات و لوازم بهداشتی

  نصب تجهیزات و لوازم بهداشتی

   نصب تجهیزات بهداشتی از جمله شیرآلات توالت فرنگی،روشویی ،وان ، سونا ، جکوزی ، استخر و... را  بر اساس رده بندی متنوع شرکت با لوکس ترین برند ها ارائه می دهیم.

  نصب تجهیزات و لوازم بهداشتی
 • نصب تجهیزات سرمایشی و گرمایشی

  نصب تجهیزات سرمایشی و گرمایشی

  این بخش از کار بسته به شرایط و مکان پروژه و همچنین زمان اجرای آن متفاوت است. این تجهیزات شامل چیلر ، پکیج ،اسپیلت و... می باشد.

  نصب تجهیزات سرمایشی و گرمایشی
 • راه اندازی آسانسور

  راه اندازی آسانسور

  در این مرحله آسانسور راه اندازی و شروع به کار میکند تا سازه آمادگی کامل برای اخذ پایان کار را داشته باشد.

  راه اندازی آسانسور
 • اخذ پایان کار

  اخذ پایان کار

  پس از اتمام عملیات ساختمان در صورتیکه ساختمان مورد تأیید شهرداری باشد و خلافی و بدهی نداشته باشد، شهرداری و یا سایر سازمان های متولی امر، مدرکی تحت عنوان پایان کار به ساختمان میدهد.

  اخذ پایان کار
 • تفکیک سند

  تفکیک سند

  پس از ساخت ساختمان مالک برای اخذ سند باید آپارتمان را تفکیک کند بنابر این به سازمان ثبت اسناد و املاک مراجعه نموده تا کار را به نظام مهندسی ارجاع دهند و نظام مهندسی نقشه بردار عضو سازمان را برای انجام این کار مشخص کندو پس ازانجام این کار و مراحل اداری سند آماده شود.برای مشتریان ما این خدمات هم توسط شرکت ما در صورت درخواست مشتری انجام می گیرد و همچنین می توانند متقاضی های ما در صورت درخواست از امکانات شرکت جهت ارائه ملک به اشخاصی که خواستار ملک هستند و یا از طریق مشاورین املاک مورد اعتماد و سایت های فروش املاک و سایر روش ها ملک خود را به فروش برسانند.

  تفکیک سند

شرکت ساختمانی در رشت