صفحه اصلیساخت آپارتمانساخت ویلاپروژه هازمینبــازسازی مهنــــدسیطراحـــی و معمـــاریفروشگاه دکوراسیون داخلیفناوری های نویندرخواست همکاریآرشیو تصاویرآرشیو مقالاتثبت سفارشارتباط با مامعرفی

شرکت ساختمانی در رشت

تلگرام اینستاگرام
خانه | ثبت سفارش آنلاین | قوانین و مقررات | ثبت شکایات

طراحی اتاق کودک در رشت

 • چوبی

  سقف چوبی

  استفاده از چوب های فاق و زبانه دار از جنس راش ، نراد ، ون و... که دارای گره کم بوده و خشک باشند ، می تواند فضای گرم و دلنشینی را برای مصرف کننده ایجاد کند. توجه به این نکته که استفاده از چوب در خانه هیچگاه از مد نیفتاده و همیشه مورد پسند مردم بوده ، می تواند گزینه خوبی برای استفاده در دکوراسیون باشد.

  سقف چوبی
 • کناف

  کناف

  کناف نوعی صفحه روکش دار گچی است. کناف بیش از 80 سال است که در صنایع ساختمانی فعالیت دارد.

  سقف های کناف سازه های فلزی یکپارچه گالوانیزه هستند که صفحات روکش دار گچی و سیمانی بر روی آنها پرچ می شوند.

   کناف
 • مرکب

  سقف مرکب

  همانطور که از اسم آن مشخص است ، به ترکیب استفاده از متریالهایی مانند کناف ، چوب ، کشسان و... اطلاق می شود. این ترکیب می بایست باتوجه به نوع کاربری و دکوراسیون فضا توسط تیم طراحی انتخاب شود.

 • کشسان

  سقف کشسان

  این تکنولوژی با ضخامت حداکثر 0/05 تا 0/1 میلیمتر و بیشتر از 150 رنگ با انواع پوشش های براق ، مات ، شفاف و بافت مخمل از جنس بسیار خالص PVC ایجاد شده است. که می تواند با تحمل بار 200 کیلوگرم در متر مربع در برابر ضربات ناگهانی از انعطاف بسیار بالایی برخوردار باشد. برخی از خواص و مزایای آن عبارتند از :

  1-قابلیت انعکاس و انتقال نور  2-قابلیت چاپ هر نوع آرم ، طرح و تصویر بر روی آن  3-مقاومت در برابر تغییرات دمایی  4-قابلیت باز شدن و نصب و انتقال  5-قابل اجرا در اشکال مسطح ، منحنی یا مواج  6-ضد رطوبت و بخار  7-قابل شست و شو بدون مواد شوینده  8-ضد اشتعال و آکوستیک 
  شایان ذکر است مزایای فوق در تمامی برندهای موجود در بازار وجود ندارد.

  سقف کشسان

شرکت ساختمانی در رشت